Játékszabályzat a 2019. évi PDC darts-világbajnokság nyereményjátékához

A nyereményjátékban minden olyan személy részt vehet, aki elfogadja a feltételeket. Amennyiben a válaszadásra megadott e-mail címre akárcsak egyetlen megfejtés is elküldésre kerül, úgy a játékszabályzat elfogadottnak minősül.

A nyereményjáték időtartam: 2018. december 13. – 2019. január 1.

Nyereményjáték minden olyan napon van, amikor a Sport TV közvetítést ad a 2019. évi PDC darts-világbajnokságról.

Fődíj: 2 db VIP Belépő a Budapest Darts Gála 2019 eseményére a PDC Europe és a PDC Hungarian Fan Club felajánlásából

A fődíjat az utolsó közvetítési napon a következő feltételeknek megfelelő játékosok között sorsoljuk ki:

• részt vett a nyereményjátékon a közvetítés időtartama alatt és legalább 1 megfejtést beküldött
  • és/vagy lájkolta a PDC Hungarian Fan Club Facebook-oldalát

A helyes választ beküldők között minden nap kisorsolunk

• 1 db TARGET Pro Tour darts táblát a gamecenter.hu felajánlásából,
  • 1 db Michael van Gerwen könyvet + 1db Darts 2019 Magazint a G-ADAM kiadó felajánlásából,
  • 1 db dartsozási lehetőséget, oktatással a CDFÜ Dartsterem felajánlásából,
  • 1 db 1 havi darts edzési lehetőséget a Darts Suli felajánlásából

Az aktuális játéknapra vonatkozó kérdés az aznapi első közvetítést megelőzően kikerül az internetes elérhetőségeinkre, a PDC Hungarian Fan Club weboldalára (https://www.pdcfanclub.hu) és Facebook-csoportjára (https://www.facebook.com/pdchungarianfanclub).

A napi kérdésekre a választ a közvetítési napot követő nap 12:00-ig fogadjuk a pdcnyeremenyjatek@gmail.com e-mail címen. A később érkező válaszok nem vesznek részt a sorsolásban.

A nyertesek nevét a PDC Hungarian Fan Club weboldalán közzétesszük és felvesszük velük a kapcsolatot. A nyeremények átvételére postai úton, vagy személyesen 2019. január 5-től van lehetőség.

A játékban nem vehetnek részt a PDC Europe alkalmazottai. a PDC Hungarian Fan Club adminisztrátorai és hozzátartozóik, valamint a Sport Televízió munkatársai!