2015 William Hill World Darts Championship

A Világbajnokság menetrendje:Mivel többen érdeklődtek a részletes program iránt, így a biztonság kedvéért közzétesszük. Az egyes fordulókról az alábbi dolgokat kell tudni:

Előselejtező: 4 nyert legig (december 18-23.)
1. forduló (64 között): 3 nyert setig (december 18-23.)
2. forduló (32 között): 4 nyert setig (december 27-29.)
3. forduló (16 között): 4 nyert setig (december 29-30.)
Negyeddöntők: 5 nyert setig (január 1-2.)
Elődöntők: 6 nyert setig (január 3.)
Döntő: 7 nyert setig (január 4.)

Egy set 3 nyert legig tart. Döntő set esetében 2 leg különbséggel kell nyerni, 2-2-nél hosszabbítás, amennyiben 5-5-ig eljutnak a játékosok, úgy bullra dobás és hirtelen halál.

A PDC által közzétett hivatalos részletes program magyar idő szerint:

December 18. (csütörtök):
20:10 John Part (30) – Keegan Brown
21:15 Christian Perez – Cristo Reyes (P)
22:00 Jelle Klaasen (29) – Christian Kist
23:00 Michael van Gerwen (1) – Joe Cullen
24:00 Wes Newton (13) – Christian Perez/Cristo Reyes

December 19. (péntek):
20:10 Andy Hamilton (12) – Dave Richardson
21:15 Kim Viljanen – Sascha Stein (P)
22:00 Peter Wright (5) – Gerwyn Price
23:00 Phil Taylor (2) – Jyhan Artut
24:00 Stuart Kellett (32) – Kim Viljanen/Sascha Stein

December 20. (szombat):
Délután:
13:40 Andy Smith (28) – Ronny Huybrechts
15:15 Scott Mackenzie – Daryl Gurney (P)
16:00 Justin Pipe (17) – Laurence Ryder
17:00 Robert Thornton (9) – Andrew Gilding
18:00 Ronnie Baxter (24) – Scott Mackenzie/Daryl Gurney

Este:
20:10 Steve Beaton (21) – Kyle Anderson
21:15 Mark McGrath – Scott Kirchner (P)
22:00 Terry Jenkins (16) – John Weber
23:00 Simon Whitlock (7) – Darren Webster
24:00 Gary Anderson (4) – Mark McGrath/Scott Kirchner

December 21. (vasárnap):
Délután:
13:40 Paul Nicholson (25) – Benito van de Pas
15:15 Boris Koltsov – Haruki Muramatsu (P)
16:00 Mark Webster (31) – Ron Meulenkamp
17:00 Dean Winstanley (26) – Wayne Jones
18:00 Kevin Painter (20) – Boris Koltsov/Haruki Muramatsu

Este:
20:10 Kim Huybrechts (18) – Michael Mansell
21:15 Jani Haavisto – John Michael (P)
22:00 Dave Chisnall (8) – Ryan De Vreede
23:00 James Wade (6) – Jamie Lewis
24:00 Ian White (15) – Jani Haavisto/John Michael

December 22. (hétfő):
20:10 Jamie Caven (19) – Jason Hogg
21:15 Nolan Arendse – Alex Hon (P)
22:00 Michael Smith (22) – Mensur Suljovic
23:00 Raymond van Barneveld (14) – Rowby-John Rodriguez
24:00 Brendan Dolan (11) – Nolan Arendse/Alex Hon

December 23. (kedd):
20:10 Vincent van der Voort (23) – John Henderson
21:15 Jermaine Wattimena – Robert Marijanovic (P)
22:00 Mervyn King (10) – Max Hopp
23:00 Adrian Lewis (3) – David Pallett
24:00 Stephen Bunting (27) – Jermaine Wattimena/Robert Marijanovic

December 27. (szombat):
Délután:
13:40 Thornton/Gilding – Baxter/Mackenzie/Gurney
15:15 Jenkins/Weber – Pipe/Ryder
16:45 Wright/Price – A Smith/R Huybrechts

Este:
20:10 Chisnall/De Vreede v Nicholson/van de Pas
21:40 van Gerwen/Cullen v Kellett/Viljanen/Stein
23:15 G Anderson/McGrath/Kirchner v Klaasen/Kist

December 28. (vasárnap):
Délután:
13:40 Hamilton/Richardson – Beaton/K Anderson
15:15 Newton/Perez/Reyes – Painter/Koltsov/Muramatsu
16:45 White/Haavisto/Michael – K Huybrechts/Mansell

Este:
20:10 Whitlock/D Webster – Winstanley/Jones
21:40 Taylor/Artut – M Webster/Meulenkamp
23:15 A Lewis/Pallett – Part/Brown

December 29. (hétfő):
Délután:
13:40 Dolan/Arendse/Hon – M Smith/Suljovic
15:15 King/Hopp – van der Voort /Henderson
16:45 van Barneveld/Rodriguez – Caven/Hogg

Este:
20:10 Wade/J Lewis – Bunting/Wattimena/Marijanovic
21:40 van Gerwen/Cullen/Kellett/Viljanen/Stein – Jenkins/Weber/Pipe/Ryder
23:15 Chisnall/De Vreede/Nicholson/van de Pas – Thornton/Gilding/Baxter/MacKenzie/Gurney

December 30. (kedd):
Délután:
13:40 Wright/Price/A Smith/R Huybrechts – Hamilton/Richardson/Beaton/K Anderson
15:15 G Anderson/McGrath/Kirchner/Klaasen/Kist – Newton/Perez/Reyes/Painter/Koltsov/Muramatsu
16:45 Whitlock/D Webster/Winstanley/Jones – King/Hopp/van der Voort/Henderson

Este:
20:10 A Lewis/Pallett/Part/Brown – van Barneveld/Rodriguez/Caven/Hogg
21:40 Taylor/Artut/M Webster/Meulenkamp – White/Haavisto/Michael/K Huybrechts/Mansell
23:15 Wade/J Lewis/Bunting/Wattimena/Marijanovic – Dolan/Arendse/Hon/M Smith/ Suljovic

Január 1. (csütörtök):
20:10 1. negyeddöntő
22:00 2. negyeddöntő

Január 2. (péntek):
20:10 3. negyeddöntő
22:00 4. negyeddöntő

Január 3. (szombat):
20:10 1. elődöntő
22:00 2. elődöntő

Január 4. (vasárnap):
21:15 Döntő

Comments

comments

Posted in: PDC