Utazási lehetőség a Premier League Darts döntőre

Terveink között volt egy 2015 betway Premier League Darts forduló megtekintése valamelyik helyszínen. Ha már lúd legyen kövér alapon a Döntőt tűztük ki célul. A nagy érdeklődésnek köszönhetően segítséget kaptunk a Neckermann-Thomas Cook Sport Utazási Iroda jóvoltából, hogy minden utazni vágyót ki tudjunk szolgálni .

Az ajánlatokat a READ MORE gomb megnyomásával tudjátok megtekinteni.

Az Sport Utazási irodának köszönhetően a darts és a foci szerelmeseit is próbálják egyszerre kiszolgálni ezért több ajánlatot is kínálnak számotokra.  Az utazni vágyók és érdeklődők a pdcutazas@gmail.com e-mail címen tudják felvenni a kapcsolatot az utazást szervezőkkel. Minden érdeklődő kérdésre készségesen válaszolnak.

dartsutazas

Premier League Darts Finálé Elődöntő – Döntő  Helyszínen a Darts nagyjaival !! 2015. május 21.  London 19h Ár: 444€/fő
Utazás: 2015. május 21-23. Budapest – London – Budapest közvetlen járatokkal. 2 éj de gyakorlatilag 3 teljes nap !! Az ár tartalmazza:

• a repülőjegyeket (illetékekkel együtt)
  • 2 éj szállást 3*hotelben (ellátás nélkül, 2 vagy 3 ágyas szobákban)
  • 2. kategóriás mérkőzésjegyet fent a lelátón

Asztali-jegy felár: 90 €/fő  ezt azért javallanám:)) itt vagyunk ugye a legközelebb a játékosokhoz:)) 1 ágyas felár  50€/éj Plusz éjszaka 50€/éj

A feltüntetett díjak napi aktuális árak, amelyek a repülőtársaság árainak, illetve az utas egyedi igényeinek megfelelően változhatnak! Március 31.-ig várjuk a jelentkezést!!! 32 hely van még !!!

arsenalutazas

Premier League Darts Finálé Elődöntő – Döntő és Arsenal-West Bromwich Albion labdarúgó mérkőzés2015. május 21.  London 19h és május 24.   16hÁr: 799€/fő
Utazás: 2015. május 21-25. Budapest – London – Budapest közvetlen járatokkal.Az ár tartalmazza:

• a repülőjegyeket (illetékekkel együtt)
  • 4 éj szállást 3*hotelben (ellátás nélkül, 2 vagy 3 ágyas szobákban)
  • 2. kategóriás mérkőzésjegyet fent a lelátón a dartson is és a labdarúgó mérkőzésen

Asztali-jegy felár a dartson: 90 €/fő  ezt azért javallanám :)) itt vagyunk ugye a legközelebb a játékosokhoz:))

1 ágyas felár  50€/éj

Március 31.-ig várjuk a jelentkezést !!!  12 hely van még !!!

Premier League Darts Semi Final – Final
 With the greats of Darts
 21/05/2015 19:00 London
Price: 444€/person
Journey: 21-23rd of May 2015. Budapest – London – Budapest direct flightsThe price includes:

• flight tickets (tax included)
  • 2 nights in 3* hotel (without service, double or triple rooms)
  • 2nd cat. match tickets on the grandstand

Table ticket extra charge: 90€/person (near to the players)

Single bed room extra charge: 50€/night/person

Extra night: 50€/night/person

The displayed prices are current daily fees, which may vary according to the prices of the airlines and the passenger’s specific needs !

Premier League Darts Semi Final – Final and Arsenal-West Bromwich Albion football match 21/05/2015 19:00 and 24/05/2015 16:00 London
 Price: 799€/person
Journey: 21-25th of May 2015. Budapest – London – Budapest direct flightsThe price includes:

• flight tickets ( tax included)
  • 4 nights in 3* hotel (without service, double or triple rooms)
  • 2nd cat. match match tickets on the grandstand

Table ticket extra charge: 90€/person (near to the players)

Single bed room extra charge: 50€/night/person

Extra night: 50€/night/person